Ako to funguje

Honda handsfree pre mobilný telefón je inteligentnejší spôsob používania vášho telefónu v aute. Už nikdy viac nebudete musieť svoj mobilný telefón držať v ruka počas šoférovania.

Honda handsfree pre mobilný telefón využíva bezdrôtovú technológiu Bluetooth na prenos informácií o prichádzajúcom hovore na displej (ak je ním vybavený), kde si môžete pozrieť detaily. Systém hlasového ovládania využíva vaše hlasové príkazy na vytočenie telefónnych čísel, mien uložených v systéme HandsFreeLink a dokonca na priame volanie miest, ktoré sú uložené vo vašom navigačnom systéme. Všetky tieto funkcie vám poskytnú bezpečnejšie a pohodlnejšie šoférovanie.

Použite telefón, ktorý už máte.

Väčšina telefónov s profilom Bluetooth a Hands-free sú kompatibilné.

Ovládače na volante

Na ovládanie Honda handsfree pre mobilný telefón použite ovládače na volante.

Displej (ak je vo výbave)

Na displeji (ak je vo výbave) nájdete detaily o hovore, ako napr. meno volajúceho, silu signálu, úroveň nabitia batérie a ak sa nachádzate v roamingovej oblasti, poskytovateľa siete vášho mobilného telefónu. (Poznámka: niektoré telefóny túto informáciu neposkytujú.)

Prenos hovorov medzi vašim telefónom a Honda handsfree pre mobilný telefón.

Môžete preniesť hovor z Honda handsfree pre mobilný telefón do telefónu (a naopak) jednoduchým stlačením tlačidla TALK a vyslovením „Transfer“.